نمایش دادن همه 3 نتیجه

جديدترين لباس‌هاي دروازه‌باني

جديدترين لباس‌هاي دروازه‌باني كه به‌تازگی در بازار عرضه مي‌شوند، در وب‌سایت رسمي ما نیز به فروش مي‌رسد. يك لباس دروازه‌باني خوب و ایده‌آل باید ويژگي‌هاي متعددي را داشته باشد، براي مثال؛ بايد پارچه آن به‌گونه‌ای باشد كه هوا به‌راحتی از ميان الياف آن جريان پيدا كند و احساس راحتي و آرامش را به دروازه‌بان القاء نمايد. علاوه ‌بر آن بايد لباس اندازه‌اي کاملاً استاندارد و مناسب را داشته باشد كه در هنگام حركت سريع دروازه‌بان مشكلي ايجاد نكند. لباس‌هاي دروازه‌باني در گذشته بيشتر شامل تيشرت، شورت، جوراب و دستكش بود‌ند؛ اما امروزه لباس‌هاي آستین‌بلند، طرفداران بيشتري در ميان دروازه‌بانان دارند و معمولاً دروازه‌بانان حرفه‌اي، بلوزهاي آستین‌بلند را به تيشرت‌هاي دروازه‌باني ترجيح مي‌دهند.
لباس‌های دروازه‌باني برخلاف لباس ساير بازيكنان يك تيم معمولاً به يك شكل مشخص نيستند و طرح‌ها و رنگ آن به‌گونه‌اي است كه در همه‌ي بازي‌ها لباس يكسان و مشخصي بر تن دروازه‌بان‌ها ديده نمي‌شود. براي يك دروازه‌بان علاوه‌ بر اين‌كه بايد لباس مناسبي طراحي و توليد شود كه بتواند عملكرد مطلوب و مورد انتظار را از خود نشان دهد، بايد وسايل حفاظتي مانند زانوبند و مچ‌بند و دستكش مناسب نیز تهيه شود تا در طول بازي و به‌خصوص در زمان پرش‌هاي سريعي كه در جهت‌هاي مختلف توسط دروازه‌بان اتفاق مي‌افتد، آسيبي متوجه دروازه‌بان نشود.

لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند

لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند جزء معروف‌ترين لباس‌هاي دروازه‌باني است. عليرضا بيرانوند، دروازه‌بان جوان ايراني به جهت بازي در تيم محبوبي مثل پرسپوليس و همين‌طور بازي در تيم ملي فوتبال ايران بسيار معروف و محبوب است و عده‌ي زيادي از علاقه‌مندان به فوتبال مايل هستند كه لباس دروازه‌باني اين بازيكن را تهيه نمايند. لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند همانند ساير لباس‌هاي دروازه‌باني، همواره به يك رنگ و شكل نبوده و شمايل متفاوتي را در بازي‌هاي گوناگون به خود ديده‌است.
معروف‌ترين رنگ اين لباس‌ها، آبي، مشكي، سبز و زرد هستند كه نماد اسپانسران منحصر به هر تيم و بازي بر روي آن درج می‌شود. لباس‌هاي دروازه‌باني معمولاً طرحي شلوغ‌تر از لباس ساير بازيكنان دارند و علاوه‌بر يك پيراهن، شورت و جوراب ورزشي، سایر وسايل محافظتي مخصوصي مثل دستكش، مچ‌بند و زانوبند را هم شامل مي‌شود.

لباس دروازه‌باني عابدزاده

لباس دروازه‌باني عابدزاده، براي اغلب علاقه‌مندان به فوتبال، آشنا و مشهور است؛ زيرا اين بازيكن به جهت فعاليت در تيم‌هاي بزرگ و پرطرفداري مثل استقلال تهران، پرسپوليس تهران، سپاهان اصفهان و تيم ملي فوتبال ايران بسيار خوش‌نام است. احمدرضا عابدزاده كه اكنون از پيشكسوتان فوتبال ايران محسوب مي‌شود، بسيار پرطرفدار است. احمدرضا عابدزاده در طي دوران درخشان فعاليت خود در فوتبال چه به‌عنوان دروازه‌بان و چه به‌عنوان مربي، افتخارات بسياري را كسب كرده‌است و همين افتخارات موجب شد كه هواداران بسياري از سراسر ايران داشته باشد. اغلب هواداران اين پيشكسوت همچنان تمايل دارند كه با افتخار، لباس اين دروازه‌بان محبوب خود را به تن كنند.
احمدرضا عابدزاده جزء معدود دروازه‌باناني بود كه همه او را با لباس‌هاي دروازه‌باني زيبا، منحصربه‌فرد، خوش‌رنگ و البته خاطره‌انگيز مي‌شناسند. يكي از لباس‌هاي معروف عابدزاده، بلوز و شورت دروازه‌باني مشكي و قرمز او بود كه شباهتي به لباس دروازه‌باني نيلسون داشت. اگر شما نيز علاقه‌مند هستید كه لباس اين ستاره‌ي پيشكسوت را تهيه كنيد، مي‌توانيد از طريق وب‌سایت رسمی ما نسبت به تهيه‌ي اين لباس اقدام نماييد.

خريد لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند

خريد لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند، از علاقه‌مندی‌های هواداران اين دروازه‌بان مشهور، جوان و خوش‌نام است. هواداران اين دروازه‌بان پرافتخار با پوشيدن لباس اين بازيكن علاوه‌بر نشان دادن حمايت و هواداري خود از او، احساس غرور و افتخار نيز مي‌كنند. رنگ‌های مشکی، زرد، سبز و زرد فسفری، رایج‌ترین رنگ‌های لباس اين بازيكن هستند که در دو نوع بلوز و شورت و تیشرت و شورت توليد مي‌شود. بلوزهاي آستین‌بلند دروازه‌باني، به دليل داشتن محافظ در قسمت مفصل بازو، انتخاب استانداردتر و رايج‌تري براي كساني است كه علاوه‌بر استفاده به‌منظور هواداري، براي زمان ورزش در سالن‌ها، ورزشگاه‌ها و زمين‌هاي چمن نيز تمايل دارند از آن استفاده كنند. معمولاً لباس‌های دروازه‌بانی همواره به یک شکل نیستند و هر کمپانی مثل آلشپورت که اقدام به طراحی لباس برای دروازه‌بانان می‌کند، نقوش متفاوت و رنگارنگي را مطابق سلیقه‌ی خود بر روی لباس طراحی می‌کند. طرح روی لباس‌های دروازه‌بانی در اغلب اوقات، بسیار شلوغ‌تر از لباس‌های ساير بازيكنان است.
براي يك دروازه‌بان، كيفيت لباسي كه بر تن دارد مثل كيفيت دستكشي كه در زمان محافظت از دروازه‌ي تيمش استفاده مي‌كند، اهمیت ویژه‌ای دارد؛ زيرا يك دروازه‌بان بايد در طول 90 دقيقه کاملاً هوشيار بوده و بتواند با تصميمات لحظه‌اي دقيق و به‌جا در هر زمان كه اراده كند آماده‌ي پرش در جهت درست باشد و جنس پارچه‌ي لباسي كه به تن دارد و كيفيت آن در اين مورد، نقش مهمي را ايفا مي‌کند. اگر شما عزيزان علاقه‌مند هستيد كه براي ورزش روزمره و حرفه‌اي خود، به‌خصوص زماني كه در سمت دروازه‌بان در بازي‌هاي گروهي فعاليت داريد لباس اين بازيكن را به تن كنيد، همين حالا مي‌توانيد از طريق سايت ما نسبت به تهيه لباس دروازه‌باني با نام عليرضا بيرانوند اقدام كنيد.

قيمت لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند

قيمت لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند در فروشگاه‌ لوازم ورزشي ما نسبت به جنس و کیفیتی که دارد، متفاوت است. اگر شما عزيزان تمايل داريد كه لباس دروازه‌باني عليرضا بيرانوند را با كيفيتي عالي و درعین‌حال قيمتي مقرون‌به‌صرفه تهيه نماييد، توصيه می‌کنیم که از طریق وب‌سایت رسمی ما سفارش خود را ثبت نمایید. از مزایای سایت ما، علاوه ‌بر راحتی خرید در زمان و مکان دلخواه شما می‌توان به قیمت مناسب و کیفیت بالای لباس‌ها نیز اشاره کرد. شما عزيزان مي‌توانيد رنگ و طرح انواع لباس‌ها را در فروشگاه دربی شاپ با دقت تماشا كنید و با آرامش خاطر سفارشتان را ثبت نماييد. در واقع ما سعي كرده‌ايم كه براي شما تجربه‌ي يك خريد خوب مثل خريدهاي حضوري با صرفه‌جویی در وقت، هزینه و انرژی و البته قیمتی بسیار عالی در عین بالا بودن کیفیت را برای شما فراهم کنیم.

لباس دروازه‌بانی احمدرضا عابد زاده

لباس دروازه‌بانی احمدرضا عابدزاده همیشه طراحی خاص و متفاوتی داشته‌است که مورد توجه همگان قرار می‌گرفت. دروازه‌بان سابق پرسپولیس همیشه در میادین فوتبال سبک لباس منحصر به خودش را داشت. به همین دلیل او در دوران بازی‌ خود الگوی بسیاری از افراد بود. این لباس دروازه‌بانی در فروشگاه دربی‌شاپ موجود است و شما می‌توانید از طریق سایت این لباس محبوب خود را خریداری کنید.

طرح لباس دروازه‌بانی

طرح لباس دروازه‌بانی با لباس سایر بازیکنان تیم متفاوت است. از دلایل مهم تفاوت لباس دروازه‌بان و تیم اصلی، به خاطر توجه داور به مسابقات است. لباس دروازه‌بانی در فروشگاه ما با بهترین کیفیت در دسترس شما قرار می‌گیرد. از خصوصیات یک لباس دروازه‌بانی این است که به‌ هیچ ‌وجه مانع حرکت فرد نشود و کیفیت خوبی داشته باشد. برای خرید انواع لباسهای ورزشی، دروازه‌بانی، هواداری، پلیری، توپ فوتبال و سایر رشته‌های ورزشی می‌توانید به فروشگاه دربی‌شاپ مراجعه نمایید. لباسهای دروازه‌بانی که از تکنولوژی جدید در تولید آن استفاده شده‌است باعث راحتی ورزشکار در طول انجام مسابقات می‌شود. برای دروازه‌بانی باید از لباسی استفاده شود که حالت کشسانی داشته و در مقابل واکنش‌های سریع دچار آسیب نشود.
در مورد طراحی لباس دروازهبانی بهتر است که در زمستان از لباس ضخیم و شلوار گلری استرج استفاده کرد؛ زیرا باعث میشود که بدن سریعتر گرم شود و دمای بدن برای مدت طولانیتری بالا باقی بماند. این کار باعث میشود تا دروازه‌بان کمتر دچار آسیب شود و کارایی آن بیشتر شود. همچنین بهتر است در هنگام طراحی لباس دروازه‌بانی از پارچههای تیره استفاده کرد تا گرما زودتر جذب بدن شود. معمولاً در هنگام بازی، توپهایی بسیار زیادی با سرعت به دروازه‌بان‌ها برخورد میکند، پس ضربهگیر بودن یا ابر دار بودن این لباس، میتواند معیار و ویژگی بسیار مهمی در خرید لباس دروازه‌بانی باشد. برای خرید یک لباس دروازه‌بانی مرغوب و با چنین ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای می‌توانید به وب‌سایت رسمی ما مراجعه کنید.

لباس دروازه بانی بچه گانه ایران

لباس دروازه بانی بچه گانه ایران ازجمله انتخاب‌های منحصربه‌فرد برای هدیه دادن است که می‌توان به بچهها مخصوصاً آقا پسرهای علاقهمند به فوتبال هدیه داد. علاوه‌بر آن، امسال به دلیل برگزاری مسابقات جام جهانی همهی افراد فارغ از سن و جنسیت برای خرید لباس تیم محبوب خود اقدام می‌کنند تا در زمان برگزاری مسابقات، تیم کشور خود را تشویق نمایند. اگر کودک شما دروازه‌بانی و فوتبال را به‌صورت جدی دنبال می‌کند یا اگر به مسابقات و بازیهای فوتبال علاقهمند است میتوانید به او لباس‌های دروازهبانی بچهگانه ایران را هدیه دهید و او را خوشحال کنید.
شما این لباسها را میتوانید در طرح و سایزهای مختلف از فروشگاه اینترنتی ما با خیال راحت و تضمین کیفیت بدون اتلاف وقت خریداری کنید. فروشگاه ما تجربه خریدی راحت و بدون واسطه را برای شما به ارمغان میآورد تا در هر ساعتی از شبانه‌روز که تمایل به خرید داشتید، بدون نیاز به مراجعه حضوری خرید دلخواه خود را در منزل انجام دهید. خرید اینترنتی لباس دروازه‌بانی فوتبال بچهگانه ایران از فروشگاه دربی شاپ بدین‌صورت است که پس از ثبت سفارش، لباس دلخواه شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به درب منزلتان فرستاده می‌شود.

لباس دروازهبانی بچهگانه استقلال

لباس دروازهبانی بچهگانه استقلال یک هدیه بی‌نظیر برای طرفداران این تیم به شمار می‌رود. آبی از جمله رنگ‌های محبوب پسر بچه‌ها و هواداران تیم بزرگ استقلال است. از طرف دیگر، پسربچهها با پوشیدن لباس تیم محبوب خود احساس غرور و شعف خاصی میکنند. بنابراین اگر کودک شما نیز مانند هزاران کودک دیگر به رنگ آبی علاقه دارد یا از طرفداران باشگاه استقلال است، می‌توانید با تهیه لباس دروازهبانی بچهگانه استقلال خوشحالی را به او هدیه کنید. تفاوتی ندارد که شما بهدنبال لباسهای طرح جدید یا قدیم دروازه‌بان استقلال هستید، در هر حال تمام ستهای دروازه‌بانی باشگاه استقلال که تا امروز رونمایی شده‌است، در فروشگاه آنلاین ما امکان بازدید و ثبت سفارش را دارند. شایان ذکر است که لباس‌های دروازه‌بانی اورجینال بازیکنان پارچه خاص و انعطاف‌پذیری دارند که انجام حرکات ناگهانی را برای دروازه‌بانان ممکن میسازند. از طرفی باید در نظر داشته باشید که پیراهنهای اورجینال دروازه‌بانی قیمت بالایی دارند. به همین علت، طرفداران استقلالی ترجیح می‌دهند به‌جای لباس اورجینال از لباس هواداری دروازه‌بانی استفاده کنند.
شما با خرید این لباسها همچنین میتوانید کودک خود را به ورزش ترغیب کنید تا هم فعالیت بدنی او افزایش یابد و هم از گوشی موبایل و شبکه‌های تلویزیونی کمتر استفاده کند. لباس دروازه‌بانی کاربردهای فراوانی دارد و در بیشتر رشته‌های ورزشی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این لباسها با بهترین الیاف و متریال دوخته شده‌اند تا شما بتوانید با آسودگی خاطر آن را در سایزهای مختلف سفارش دهید. علاو ه‌بر آن در فروشگاه اینترنتی ما امکان درج اسم دلخواه شما نیز بر روی پیراهن ممکن است تا لباسی خاص برای فرزند خود تهیه کنید. خرید اینترنتی لباس دروازه‌بانی تیم استقلال از فروشگاه کیت سرا باعث می‌شود که اگر شما زمان کافی برای بیرون رفتن و گشتن در فروشگاه‌ها را ندارید، به‌راحتی در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را با نازل‌ترین قیمت انجام دهید.
خرید اینترنتی لباس دروازه‌بانی بچهگانه تیم استقلال در فروشگاه رسمی ما بسیار ساده است و شما با انتخاب کردن طرح مدنظر خود می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن لباس خود را تحویل بگیرید. در زمان خرید اینترنتی لباس دروازه‌بانی بچهگانه باشگاه استقلال کافی است سایز مناسب فرزند خود را از طریق جدول سایزبندی مشخص کنید. از دیگر مزیت‌های خرید اینترنتی لباس دروازه‌بانی از ‌فروشگاه آنلاین ما این است که امکان دیدن مدل‌های بسیار زیادی برای شما فراهم می‌شود و محدود به یک مدل خاص نیستید و همچنین به علت تنوع زیاد مدلها و لباسها می‌توانید لباس دروازه‌بان‌های مورد‌علاقه‌ی کودک خود را نیز پیدا کنید.

لباس دروازه بانی فوتسال

لباس دروازه بانی فوتسال از مهم‌ترین ملزومات یک گلر فوتسال محسوب می‌شود. فوتسال به بازی فوتبال درون سالن گفته می‌شود و علیرغم شباهت‌های زیاد، تفاوت‌هایی نیز در قوانین این دو رشته ورزشی پرطرفدار وجود دارد. از ویژگی‌های این رشته ورزشی می‌توان به این اشاره کرد که در زمستان نیز ورزشکار بهراحتی می‌تواند در سالن بازی کند و سرما و بارش برف و باران روند بازی را مختل نمی‌کند؛ اما همانند فوتبال و هر رشته ورزشی دیگر بازیکنان به لباس مخصوص خود نیاز دارند. در صورتی ‌که این رشته ورزشی را به‌صورت حرفه‌ای دنبال میکنید، به شما توصیه میشود تا حتماً علاوه بر لباسهای ورزشی باکیفیت از دستکشهای مرغوب مخصوص دروازهبانی نیز استفاده کنید تا به مچ و انگشتان خود آسیب نزنید. علاوه بر آن اگر طرفدار تیم فوتسال خاصی هستید، خرید لباس تیم محبوب خود را فراموش نکنید.
اگر به دروازهبانی فوتسال یا دروازهبان تیم فوتسال محبوب خود علاقه دارید، امکان خرید لباس دروازهبانی فوتسال با بهترین کیفیت و جنسی درجه یک در فروشگاه اینترنتی ما وجود دارد. همچنین هدیه دادن لباس دروازهبانی فوتسال به افراد علاقهمند به این رشته ورزشی پیشنهاد شگفتانگیزی است. در فروشگاه دربی‌شاپ تمامی لباس‌های دروازه‌بانی بدون واسطه و مستقیم به فروش می‌رسند، درنتیجه قیمت لباس بسیار مناسب و مقرون‌به‌صرفه است.

لباس دروازه‌بانی فوتبال

لباس دروازه‌بانی فوتبال با طراحی پیشرفته و نوین به ‌تازگی رونمایی شده‌است که راحتی زیادی را برای دروازه‌بان‌ها فراهم می‌کند. لباس دروازه‌بانی دارای خصوصیات زیادی است که هرکدام از این خصوصیات نقش مهمی بر روی راحتی عمل دروازه‌بان دارد. به همین دلیل در فروشگاه ما لباس دروازه‌بانی برای بازی فوتبال با خصوصیاتی که راحتی و عملکرد بهتر را برای دروازه‌بان به ارمغان آورد، ارائه می‌شود. سایزبندی لباس دروازه‌بانی باید به نحوی باشد که نه حالت گشادی داشته باشد که مانع انجام حرکات دروازه‌بان شود و نه حالت چسبان که انجام انواع تمرینات از دروازه‌بان سلب شود. در هنگام خرید و تهیه لباس دروازه‌بانی توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید لباس دروازه‌بانی مناسبی انتخاب کنید. لباس دروازه‌بانی فوتبال تنوع رنگ و طرح زیادی دارد و این لباس به دلیل طراحی بر اساس استانداردهای بازی فوتبال توانسته‌است در بین افرادی که علاقه‌مند به بازی فوتبال هستند، محبوب باشد. دروازه‌بان برای پیشگیری از گل خوردن موظف است که انواع تمرینات کششی را انجام دهد تا آمادگی برای شیرجه یا جلوگیری از گل را داشته باشد و برای این‌که این حرکات کششی را برطبق اصول انجام دهد، باید از پوشش مناسبی برخوردار باشد که در این ‌بین می‌توان لباس دروازه‌بانی فوتبال را معرفی کرد؛ زیرا تمامی مزایا برای یک تمرین و بازی فوتبال موفقیت‌آمیز را برای شما محیا می‌کند.

لباس دروازه‌بانی فوتبال بچه‌گانه

لباس دروازه‌بانی فوتبال بچه‌گانه به‌گونه‌ای طراحی شده‌است که مناسب برای پوست حساس کودکان باشد و به‌سهولت بتوانند در بازی فوتبال عملکرد مطلوبی را از خود نشان دهند. بچه‌ها در سنین کم علاقه زیادی به بازی و سرگرمی دارند و به همین خاطر می‌توان توجه بچه‌ها را به سمت بازی فوتبال جلب کرد. شما می‌توانید لباس دروازه‌بانی بچه‌گانه که موردپسند کودکان طراحی می‌شود را برای فرزندان خود تهیه کنید؛ زیرا این لباس از مقاومت بالایی برخوردار است. کیفیت و مقاوم بودن لباس دروازه‌بانی بچه‌گانه فوتبال به حدی است که از پوست کودک در برابر صدماتی که در بازی فوتبال امکان دارد رخ دهد، محافظت می‌کند و مانع آسیب می‌شود. لباس دروازه‌بانی فوتبال بچه‌گانه برای کودکان بسیار خاص و تک دیده می‌شود و اکثر کودکان علاقه‌مند هستند که از لباس دروازه‌بانی استفاده کنند؛ زیرا لباس دروازه‌بانی در بازی فوتبال طراحی و رنگ متفاوتی دارد و به این دلیل جلب ‌توجه بیشتری دارد. لطافت لباس دروازه‌بانی بچه‌گانه بسیار زیاد است و حس خوبی را به کودک منتقل می‌کند.

لباس دروازه‌بانی فوتسال سایز بزرگ

لباس دروازه‌بانی فوتسال سایز بزرگ طراحی شده برای بازی فوتسال است. لباس دروازه‌بانی فوتسال در قسمت آرنج دارای ضربه‌گیر است که در صورت افتادن دروازه‌بان به زمین آسیبی به بدن وی وارد نشود و بتواند تا آخر بازی با احساس خوبی از گل خوردن جلوگیری کند. لباس دروازه‌بانی فوتسال سایز بزرگ دارای طراحی شیک و زیبا است که روحیه دروازه‌بان را شادتر و قوی‌تر می‌کند و دروازه‌بان را ترغیب می‌کند که با قدرت بیشتری در بازی فوتسال شرکت کند. لباس دروازه‌بانی فوتسال تن‌خور مناسبی دارد و استایل دروازه‌بان را جذاب نشان می‌دهد. لباس دروازه‌بانی فوتسال دارای آستین‌بلند است که موجب می‌شود آسیبی به آرنج وارد نشود و استفاده از پارچه کش‌باف بر دور مچ دست و گردن علاوه‌بر راحتی، محافظی برای جلوگیری از آسیب است.

لباس دروازه‌بانی فسفری

لباس دروازه‌بانی فسفری رنگ خاصی دارد که از فاصله دور هم قابل مشاهده است و در زمین ‌بازی جلب‌توجه بیشتری دارد. استفاده از رنگ‌های فسفری برای دروازه‌بانی علاوه ‌بر تک بودن، جذابیت دروازه‌بان را نیز نشان می‌دهد. انتخاب یک رنگ مناسب برای لباس دروازه‌بان می‌تواند بر روی روحیه تیم و دروازه‌بان هم تأثیرگذار باشد. بر روی این لباس فسفری لوگو تیم هم حکاکی می‌شود تا با دیدن لوگو افراد هویت آن تیم را بشناسند. لباس دروازه‌بانی فسفری دوخت محکمی دارد که به‌راحتی این امکان وجود دارد تا انواع فعالیت‌های ورزشی را با این لباس انجام دهید. اگر می‌خواهید در بازی فوتبال، فوتسال و … نقش یک دروازه‌بان جذاب با عملکرد خوب را اجرا کنید، می‌توانید لباس دروازه‌بانی فسفری رنگ را انتخاب نمایید. با خرید یک لباس دروازه‌بانی فسفری تا مدت طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید. رنگ فسفری لباس مرغوبیت بالایی دارد و در صورت استفاده مداوم و شست‌وشو همچنان کیفیت لباس حفظ می‌شود.

لباس دروازه‌بانی مشکی

لباس دروازه‌بانی مشکی استایل دروازه‌بان را خوش‌فرم و جذاب نشان می‌دهد. استفاده از رنگ مشکی برای لباس می‌تواند انتخاب مناسب و استانداردی باشد؛ زیرا هم شکیل دیده می‌شود و هم در زمین‌بازی خاص و تک نشان داده می‌شود. لباس دروازه‌بانی مشکی قابل‌استفاده برای تمامی فصل‌های سال است و در هوای سرد و گرم می‌توانید از این لباس کاربردی استفاده کنید. علاوه‌ بر استفاده از لباس دروازه‌بانی مشکی در حین بازی برای نقش دروازه‌بانی می‌توان از این لباس در محیط‌های مختلفی همچون دورهمی‌های دوستانه، باشگاه، ورزشگاه و… استفاده کرد. لباس دروازه‌بانی مشکی انعطاف‌پذیری بالایی دارد و راحتی را برای افرادی که علاقه‌مند به انجام حرکات ورزشی سخت و کششی دارند، فراهم می‌کند. قیمت لباس دروازه‌بانی مشکی نسبت به کیفیتی که دارد، بسیار استاندارد و قابل‌قبول است. همچنین با خرید از فروشگاه آنلاین دربی شاپ می‌توانید این لباس را با مرغوبیت بالا و قیمت استثنایی تهیه کنید.

لباس دروازه‌بانی نوجوان

لباس دروازه‌بانی نوجوان مطابق بر سلیقه و نظرات نوجوانان طراحی شده‌است تا با استفاده از این لباس احساس خوبی داشته باشند و در انواع رشته‌های ورزشی دلخواه با این لباس فعالیت کنند. مزایای زیادی که برای این لباس دروازه‌بانی در نظر گرفته شده باعث می‌شود که لباس بسیار خاص و منحصربه‌فرد دیده شود. لباس دروازه‌بانی نوجوان طراحی به‌روز و شیکی دارد و چاپ و برچسب‌هایی بر روی لباس حکاکی شده‌است تا زیبایی آن دوچندان شود. برای شست‌وشوی این لباس دروازه‌بانی می‌توانید لباس را وارونه و با آب سرد شستشو دهید؛ زیرا با این روش امکان ماندگاری چاپ و کیفیت لباس افزایش می‌یابد. ورزش کردن برای نوجوانان بسیار مفید است. برای همین می‌توانند لباس دروازه‌بانی را تهیه کنند و به‌عنوان لباس ورزشی خاص استفاده نمایند.

لباس دروازه‌بانی نارنجی

لباس دروازهبانی نارنجی در فروشگاه ما موجود است. لوگوی نایک به‌صورت ژلاتینی و برجسته بر روی لباس قرار دارد که کیفیت بسیار بالایی دارد. دوام و ماندگاری لباس دروازهبانی نارنجی بسیار بالا است که با شست‌وشوی مداوم خراب نمیشود. سایزبندی لباس دروازهبانی نارنجی کامل و برای اکثر افراد مناسب است و اگر در مورد سایز شکی دارید به راهنمای سایزبندی که برایتان قرار دادهایم، مراجعه کنید. امکان سفارشی کردن خرید شما با چاپ اسم و شماره پشت لباس دروازهبانی نارنجی با فونت دلخواه میسر است. چاپ اسم و شماره با فونت اورجینال واقعی (کاملاً شبیه به فونت استفاده شده بر روی پیراهن بازیکنان) روی لباس دروازهبانی نارنجی انجام میشود. لباس دروازه‌بانی نارنجی به رنگ نارنجی با خطوط پترن زرد کمرنگ طراحی می‌شود.
این پیراهن از جنس پلی‌استر یعنی ترکیب نخ و کش است. دوام بسیار بالایی دارد و می‌توانید با راحتی کامل یک ورزش لذت‌بخش را تجربه کنید. برای آن‌که آسیبی به پارچه و لوگوهای آن وارد نشود، بهتر است آن را با آب سرد بشورید تا بدون هیچ تغییری همچنان مداوم قابل استفاده باشد. عکس نزدیک از پارچه و جزئیات لباس در وب‌سایت ما موجود است تا کیفیت آن را بهتر تشخیص دهید.

لباس دروازه‌بانی نونهالان

لباس دروازه‌بانی نونهالان را می‌توانید از فروشگاه ما تهیه کنید. به خاطر اهمیت بسیار زیاد پست دروازه‌بانی، لباس و لوازم استفاده شده برای این پست با سایر بازیکنان فوتبال متفاوت است. احتمالاً به خاطر تک بودن دروازه‌بان در زمین بچههایی که میخواهند خاص باشند، دنبال دروازهبانی میروند. در حال حاضر، مدلهای زیادی از پیراهن دروازه‌بانی نونهالان، شلوار دروازه‌بانی نونهالان و… در فروشگاه ما موجود است. لباسهای دروازهبانی نونهالان در فروشگاه ما به دو صورت ساده و دارای لوگوی تیم موجود است که نونهالان میتوانند از آنها برای شرکت در مسابقات مختلف استفاده کنند. دروازبانان نونهال عزیز میتوانند لباس تک دروازه‌بانی را در فروشگاه ما تهیه نمایند و درصورت لزوم با شلوارهای مخصوص خود ست کنند.

لباس دروازه‌بانی هندبال

لباس دروازه‌بانی هندبال یکی از مهم‌ترین لوازم ورزشی مورد استفاده برای بازیکن تیم هندبال محسوب می‌شود که در مدل‌های مختلفی در بازار موجود است. برای بازی‌هایی مانند هندبال، فوتبال، والیبال و… استفاده از یک لباس راحت و مناسب بسیار ضروری است تا بازیکن‌ها در آن لباس احساس راحتی داشته‌ باشند و امکان حرکت‌های سریع برای آن‌ها فراهم باشد. هندبال یکی از ورزش‌های گروهی است که بین دو تیم انجام می‌شود و در آن از دست برای بازی با توپ استفاده می‌شود. دروازه‌بان یا گلر یک تیم نقش بسیار مهمی در بازی دارد و باید بدن وی همیشه استقامت و آمادگی کافی را برای مراقبت از دروازه داشته ‌باشد، به همین دلیل لباس دروازه‌بانی هندبال هم باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و بدن گلر را تا آخر بازی گرم نگه دارد تا بتواند دروازه‌ی تیم را از حمله‌ی تیم حریف در امان نگه دارد. برای خرید لباس دروازه‌بانی باکیفیت حتماً به فروشگاه دربی شاپ سر بزنید تا لباسی باکیفیت و ایده‌آل خریداری نمایید. هنگام خرید لباس دروازه‌بانی هندبال باید به چند مورد دقت کنید:
کیفیت لباس
قیمت لباس دروازه‌بانی هندبال
ظاهر و کیفیت دوخت
سایزبندی مناسب
تنوع مدل و رنگ‌بندی

لباس دروازه‌بان‌های پرسپولیس

لباس دروازه‌بان‌های پرسپولیس از لباس‌های بسیار پرطرفدار است که هوادارهای این تیم برای تمرینات ورزشی خود از آن استفاده می‌کنند؛ زیرا یک هوادار متعصب همیشه سعی می‌کند حمایت تیم خود را به روش‌های مختلف انجام دهد. دروازه‌بان یکی از مهم‌ترین پست‌ها در بازی فوتبال است که تأثیر زیادی در برد و باخت تیم دارد، به همین دلیل تجهیزات یک دروازه‌بان همیشه باید کامل باشد و با بهترین کیفیت تهیه شود. از این ست می‌توانید برای انجام ورزش‌های روزمره و همچنین پیاده‌روی هم استفاده کنید.
تیم پرسپولیس یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های ایران است که تاکنون توانسته افتخار‌های زیادی را به‌دست آورد و هوادارهای بسیاری را از تمام کشور دارد که برای بازی‌های مختلف این تیم در ورزشگاه حاضر می‌شوند. طرفداران تیم پرسپولیس با روش‌های مختلفی تیم خود را حمایت می‌کنند و روحیه‌ی خوبی به بازیکن‌ها می‌دهند. خرید لباس هواداری یکی از راه‌های حمایت از تیم محبوب پرسپولیس به شمار می‌رود. لباس دروازه‌بان‌های پرسپولیس را می‌توانید با طرح‌های مختلفی از وب‌سایت رسمی ما خریداری کنید و در بعضی از مدل‌ها لوگوی تیم بر روی لباس حک می‌شود که نشان‌دهنده‌ی طرفداری از تیم محبوب است. دروازه‌بان‌های پرسپولیس که همیشه سعی کرده‌اند بهترین دفاع را از تیم خود داشته ‌باشند‌ و طرفدارهای زیادی دارند. به همین دلیل لباس دروازه‌بان‌های پرسپولیس نیز طرفدار زیادی دارد.

لباس‌های دروازه‌بانی

لباس‌های دروازه‌بانی تنوع بسیار زیادی دارد و علاوه‌بر رنگ و طرح متنوع می‌توانید از لباس‎‌های دروازه‌بانی تیم‌های مختلف هم استفاده کنید که بعضی از مدل‌های آن با لوگوی تیم‌های پرطرفداری چون استقلال، پرسپولیس و… طراحی شده‌است و بعضی از مدل‌های دیگر لباس‎‌های دروازه‌بانی ساده و بدون لوگو هستند. شما براساس سلیقه‌ی خود می‌توانید یک لباس باکیفیت را خریداری کنید. لباس‎‌های دروازه‌بانی در سایزبندی‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که متناسب با گروه‌های سنی مختلف هستند، به همین دلیل برای خرید لباس‎‌های دروازه‌بانی شما باید ابتدا سایز دقیق خود را مشخص کنید. برای مشخص کردن سایز خود می‌توانید براساس جدول سایزبندی اندازه‌ی دقیق خود را مشخص کرده و سپس اقدام به خرید کنید.
در هنگام خرید لباس‎‌های دروازه‌بانی سعی کنید لباس‌هایی باکیفیت و مرغوب انتخاب کنید؛ زیرا در بعضی از مدل‌ها مواد مصنوعی زیادی استفاده شده‌است که به‌مرورزمان به پوست شما آسیب وارد می‌کند. استفاده از لباس ورزشی در هنگام تمرینات می‌تواند باعث ایجاد انگیزه و روحیه در افراد شود و با داشتن یک استایل ورزشی انرژی بیشتری برای ادامه‌ی تمرینات خود دارید. با خرید لباس‎‌های دروازه‌بانی می‌توانید از آن برای پست دروازه‌بان یا انجام سایر تمرینات ورزشی استفاده کنید و یک استایل شیک داشته باشید.

لباس‌های دروازه‌بانی پرسپولیس

لباس دروازه‌بانی پرسپولیس یکی از مهم‌ترین لباس‌های ورزشی است؛ زیرا اگر دروازه‌بان لباسی مناسب نداشته‌ باشد، نمی‌تواند به‌راحتی حرکت‌های سریع داشته‌ باشد و درنتیجه دفاع ضعیفی دارد. لباس دروازه‌بانی پرسپولیس به‌صورت آستین‌بلند طراحی و تولید می‌شود. استفاده از لباس دروازه‌بانی آستین‌بلند باعث می‌شود در برابر ضربه و زمین خوردن مقاومت بهتری را داشته‌ باشد و آسیبی به دروازه‌بان وارد نشود. دروازه‌بان‌های پرسپولیس با بازی خوبی که تا به امروز داشته‌اند، توانسته‌اند طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کنند. به همین دلیل لباس دروازه‌بانی پرسپولیس هم برای این هوادارها جذاب و پرطرفدار است. شما هم اگر طرفدار دروازه‌بان‌های پرسپولیس هستید، می‌توانید با خرید لباس‌های دروازه‌بانی پرسپولیس حمایت خود را از این تیم به همگان نشان دهید.
شما لباس دروازه‌بانی پرسپولیس را می‌توانید برای موارد زیر استفاده کنید:
برای حمایت از تیم محبوب خود
استفاده به‌عنوان لباس روزمره
برای ورزش کردن و پیاده‌روی
هنگام استفاده در بازی فوتبال و…
هنگام خرید لباس دروازه‌بانی پرسپولیس از وب‌سایت ما به‌راحتی می‌توانید طرح و رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. شما با خرید یک لباس دروازه‌بانی پرسپولیس می‌توانید از دروازه‌بان محبوب خود حمایت کنید و استفاده از این لباس می‌تواند شما را یک هوادار متعصب و پر‌انرژی نشان دهد.