نمایش دادن همه 7 نتیجه

حراج!

گرمکن و شلوار پرسپولیس

گرمکن و شلوار پرسپولیس 1401

750,000 تومان
حراج!

گرمکن و شلوار پرسپولیس

گرمکن و شلوار پرسپولیس 2021

750,000 تومان
حراج!

گرمکن و شلوار پرسپولیس

گرمکن و شلوار پرسپولیس2022

750,000 تومان
حراج!

گرمکن و شلوار پرسپولیس

گرمکن وشلوار پرسپولیس 2020 (1399)

790,000 تومان
حراج!

گرمکن و شلوار پرسپولیس

گرمکن وشلوار پرسپولیس 2021

790,000 تومان
حراج!
850,000 تومان
حراج!
850,000 تومان

گرمکن و شلوار پرسپولیس

گرمکن و شلوار پرسپولیس یکی از لباس‌های پرطرفدار این تیم است که بسیاری از بازیکن‌های نیمکت نشین پرسپولیس از آن استفاده می‌کنند و البته کاربردهای بسیار زیادی را برای بازیکن‌ها دارد. این ست می‌‌تواند استایل شیک و ورزشی را نیز ایجاد کند. با خرید گرمکن و شلوار پرسپولیس شما می‌توانید یک ست ورزشی با برند تیم مورد علاقه‌ی خود داشته ‌باشید و هم این‌که با استفاده از این ست و سایر لوازم هواداری تیم پرسپولیس در هنگام بازی‌های این تیم می‌توانید هیجان بیشتری را در ورزشگاه ایجاد کنید. تیم پرسپولیس یکی از تیم‌های بزرگ ایران و آسیا است که محبوبیت زیادی در بین هوادارهای خود دارد و روز‌به‌روز بر تعداد این هوادارها اضافه می‌شود. طرفدارهای پرسپولیس با خرید ست گرمکن شلوار و حمایت از تیم محبوب خود روحیه و انگیزه‌ی زیادی را به بازیکن‌های تیم می‌دهند که درنتیجه در کیفیت بازی تأثیر زیادی دارد.
خرید لوازم ورزشی و ست گرمکن و شلوار ورزشی پرسپولیس یکی از روش‌های حمایت این تیم بزرگ است. این لوازم بین هوادارهای پرسپولیس بسیار پرطرفدار است؛ زیرا این ست برای استفاده‌ی روزمره نیز کاربرد دارد. هنگام ورزش کردن استفاده از یک ست ورزشی می‌تواند در کیفیت تمرینات شما نیز تأثیر داشته ‌باشد و همچنین باعث ایجاد انگیزه و انرژی بیشتری می‌شود.

گرمکن شلوار پرسپولیس

گرمکن شلوار پرسپولیس یک ست پرکاربرد و شیک است که در مدل‌های مختلف طراحی و تولید می‌شود و در بسیاری از مدل‌ها لوگوی تیم پرسپولیس بر روی آن حک می‌شود. تیم پرسپولیس از گذشته تا امروز با رنگ قرمز مشخص شده‌است و برای انجام بازی‌های مختلف، پوشاک و لوازم ورزشی این تیم با رنگ قرمز طراحی و تولید می‌شود؛ بنابراین لباس هواداری مانند ست گرمکن شلوار ورزشی نیز با رنگ قرمز یا ترکیبی از قرمز تولید می‌شود. شما می‌توانید با خرید گرمکن و شلوار پرسپولیس یک ست ورزشی کامل داشته ‌باشید؛ زیرا در هنگام انجام ورزش‌هایی همچون پیاده‌روی روزانه استفاده از لباس ورزشی باکیفیت و مناسب ضروری است؛ به‌خصوص اگر در فضای باز ورزش می‌کنید، بهتر است از گرمکن و شلوار استفاده کنید.

گرمکن و شلوار ورزشی پرسپولیس

گرمکن و شلوار ورزشی پرسپولیس یکی از بهترین لباس‌های ورزشی موجود در بازار است که مدل‌های زیاد و متنوعی را دارد. در هنگام خرید گرمکن و شلوار ورزشی پرسپولیس به کیفیت لباس دقت کنید؛ زیرا یک لباس بی‌کیفیت علاوه ‌بر این‌که به‌ مرور زمان به پوست شما آسیب وارد می‌کند، استایل شیکی به بدن نمی‌دهد و انگیزه‌ی شما را برای ادامه‌ی تمرینات کم می‌کند. فراموش نکنید اگر هوادار متعصب پرسپولیس هستید با حمایت از تیم خود می‌توانید باعث ایجاد دلگرمی برای آن‌ها شوید. یکی از بهترین روش‌های حمایت از تیم پرسپولیس، استفاده از لباس هواداری است که نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی شما به این تیم است.

خرید گرمکن و شلوار پرسپولیس

خرید گرمکن و شلوار پرسپولیس به‌صورت اینترنتی از فروشگاه دربی شاپ یک انتخاب هوشمندانه است که شما بدون معطلی می‌توانید محصول موردنیاز خود را خریداری کنید. خرید اینترنتی مزایای زیادی دارد؛ ازجمله این‌که نیازی نیست زمان زیادی را در بازار بگذرانید و تنها با چند کلیک در اینترنت می‌توانید خرید گرمکن و شلوار پرسپولیس را انجام دهید. یکی دیگر از مزایای خرید گرمکن و شلوار پرسپولیس به‌صورت اینترنتی این است که شما می‌توانید مدل‌های زیادی را مشاهده کنید و با در نظر گرفتن سلیقه‌ی خود بهترین طرح را انتخاب کنید. تنوع در خرید اینترنتی گرمکن و شلوار پرسپولیس بسیار زیاد است، به همین خاطر شما برای انتخاب مدل هیچ دغدغه‌ای ندارید.
اگر می‌خواهید هواداری خود را به این تیم نشان دهید بهتر است از مدل‌هایی استفاده کنید که با لوگوی این تیم طراحی شده‌اند؛ زیرا یک ست گرمکن و شلوار ورزشی با لوگوی پرسپولیس برای هواداران بسیار جذاب است. در هنگام خرید ست گرمکن و شلوار پرسپولیس به موارد زیر توجه کنید تا یک خرید مطمئن داشته ‌باشید:
کیفیت لباس: استفاده از لباس‌هایی که الیاف مصنوعی زیادی دارد باعث می‌شود پوست شما آسیب ببیند.
کیفیت دوخت لباس: تمیزی دوخت باعث می‌شود استایل شیک‌تری داشته باشید و حرکات ورزشی را راحت‌تر انجام دهید.
قیمت گرمکن و شلوار پرسپولیس: یکی از موارد مهم در هنگام خرید، قیمت محصول است که براساس کیفیت آن مشخص می‌شود.
سایزبندی لباس: شما می‌توانید براساس جدول سایزبندی، لباس مناسب با استایل خود را انتخاب کنید.
تیم پرسپولیس یکی از تیم‎‌های پرطرفدار ایران است که هوادارهای آن با روش‌های مختلفی حمایت خود را نشان می‌دهند. شما هم اگر از طرفداران این تیم هستید، می‌توانید از یک ست ورزشی پرسپولیس در ورزشگاه استفاده کنید و با این کار تیم خود را حمایت کنید.

ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه آلشپرت طرح پرسپولیس

ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه آلشپرت طرح پرسپولیس با بهترین کیفیت در سایت رسمی ما موجود است. آلشپرت یک شرکت تولیدکننده‌ی محصولات ورزشی در آلمان است که به دلیل کیفیت بالای محصولات خود بسیاری از مدیران باشگاه‌ها از تجهیزات این برند استفاده می‌کنند. این شرکت از گذشته تا به امروز یکی از برندهای پرطرفدار در ایران بوده‌ و بارها اسپانسرینگ تیم ملی را بر عهده داشته‌است. ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه آلشپرت طرح پرسپولیس، در سایزهای مختلفی طراحی و تولید می‌شود و شما باید پیش از سفارش دادن این ست ابتدا سایز خود را براساس جدول سایزبندی مشخص کرده و سپس خرید خود را تکمیل کنید.
شما می‌توانید از ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه آلشپرت طرح پرسپولیس برای موارد زیر استفاده کنید:
حمایت از تیم پرسپولیس
استفاده در ورزشگاه برای بازی‌های تیم پرسپولیس
برای پیاده‌روی روزانه و دو
برای ورزش در فضای باز
در هنگام گرم کردن پیش از شروع تمرینات
استفاده به‌عنوان یک لباس روزمره
همان‌طور که تا اینجا توضیح دادیم، ست گرمکن و شلوار ورزشی کاربردهای بسیار زیادی دارد. برای شست‌و‌شوی ست ورزشی بهتر است از آب ولرم به همراه یک شوینده‌ی مناسب استفاده کنید؛ زیرا شستن ست گرمکن و شلوار با آب داغ به‌مرور زمان بافت پارچه را بین می‌برد و همچنین شوینده‌های قوی رنگ لباس شما را تغییر می‌دهند. اگر طرفدار تیم پرسپولیس هستید، خرید ست گرمکن و شلوار ورزشی پرسپولیس را فراموش نکنید.