هافبک آبی‌ها قید استقلال را می‌زند؟/ خاطرات تلخ دلیل تصمیم بازیکن محبوب مجیدی!

آرش رضاوند، هافبک سابق استقلال در نیم‌فصل از این تیم جدا و راهی فولاد خوزستان شد. او در نیم‌فصل اول به‌شدت مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته بود.

آرش رضاوند، هافبک سابق استقلال در نیم‌فصل از این تیم جدا و راهی فولاد خوزستان شد. او در نیم‌فصل اول به‌شدت مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته بود و مجیدی به‌رغم اینکه به این بازیکن اعتقاد زیادی داشت با جدایی او به‌صورت قرضی موافقت کرد، هرچند این جدایی حواشی‌ای را به‌همراه داشت.

از مدت‌ها قبل بر سر انتقال صالح حردانی، مدافع هافبک ریزنقش سمت راست فولادی‌ها به استقلال توافقات لازم صورت گرفته و فقط نحوه این انتقال باقی‌مانده بود که البته فولادی‌ها چندین پیشنهاد را ارائه دادند که درنهایت مقرر شد در ازای انتقال قطعی عارف آقاسی و انتقال قرضی آرش رضاوند، حردانی استقلالی شود.

در ادامه رضاوند، زیرنظر نکونام به‌نوعی احیا و موفق شد در این تیم ۳ بار گلزنی کند تا دوباره توجهات به این بازیکن جلب شود و هافبک اسبق سایپا بار دیگر روی بورس اخبار بیفتد، این درحالی است که این بازیکن حداقل از لحاظ گلزنی دوران خیلی پرباری را در استقلال سپری نکرده بود.

جهت مشاهده  قیمت و خرید لباس استقلال ارزان به این قسمت از فروشگاه اینترنتی کیت سرا مراجعه کنید.

همه اینها درحالی است که با توجه با اینکه رضاوند با استقلال قرارداد دارد و به‌صورت قرضی راهی اهواز شده، این ذهنیت به‌وجود آمده است که هافبک نیم‌فصل اول آبی‌ها به‌عنوان اولین ورودی استقلال در پیش‌فصل بعدی معرفی خواهد شد تا جایی که برخی رسانه‌ها نیز طی روزهای قبل این موضوع را تایید و این‌طور مطرح کردند که با توجه به اتمام قرارداد قرضی رضاوند با فولاد، او قطعا در تابستان به جمع آبی‌ها بازخواهد گشت و باید دید در پایان فصل بعدی رضاوند می‌تواند دوباره اعتماد هواداران استقلال را جلب کند یا نه.

همچنین درباره این بازیکن شنیده می‌شود که نسبت به استقلال، اوضاع و احوال متفاوتی را در جمع هم‌تیمی‌های فعلی‌اش در اهواز سپری می‌کند تا جایی که به‌نظر می‌رسد این بازیکن نسبت به تیم جدیدش علاقه خاصی پیدا کرده، هرچند هنوز هم اعتقاد دارد استقلال خانه اوست و باید یک روز دوباره به این تیم برگردد. با این‌ حال بازگشت رضاوند به استقلال در پایان فصل قطعی نیست و بعد از اتمام فصل مشخص خواهد شد که او با استقلال ادامه می‌دهد یا در اهواز ماندگار می‌شود.

رضاوند در لیگ قهرمانان آسیا در ۴ بازی این تیم ۳۴۷ دقیقه تیمش را همراهی کرد و یک کارت زرد گرفت، درحالی که در رقابت‌های لیگ برتر او برای فولاد و درمجموع ۶۸۷ دقیقه برای تیمش بازی کرده و ۳ گل هم به‌ثمر رسانده تا یکی از خوب‌ها و تاثیرگذاران این تیم در نیم‌فصل دوم رقابت‌ها لقب بگیرد. این بازیکن قبل از استقلال با لباس سایپا نیز در رقابت‌های مختلف ۵ گل به‌ثمر رسانده بود و یکی از بازیکنان تاثیرگذار لیگ به‌شمار می‌رفت اما در استقلال روزهای چندان درخشانی را سپری نکرد تا جایی که هواداران این تیم به شدت علیه او انتقاد داشتند و مشکلی بابت جدایی قرضی یا حتی دائمی اش نداشتند. با این اوصاف مجیدی به این بازیکن اعتقاد دارد و حالا که نکونام هم نشان داده به این او علاقه‌مند است باید دید فصل آینده رضاوند را با لباس کدام تیم خواهیم دید.

دیدگاهتان را بنویسید