دلیل پوشیدن و تست کردن لباس تیم ملی ایران قرمز در بازی با لبنان

ملی پوشان در این بازی چه از نظر مهمان نوازی و چه از نظر رنگ لباس اصلی لبنانی ها (قرمز) مشکلی برای پوشیدن لباس سفید نداشتند اما در تصمیمی که به دلیل جشنی بودن بازی تفاوت چندانی ندارد. . و استفاده از لباس سفید در بازی های اخیر، پوشیدن لباس قرمز او منطقی و دور از انتظار نبود.

برای اعمال رنگ قرمز و جزئیات روی لباس دوم از چاپ سابلیمیشن استفاده شد، اما شورت از پارچه قرمز سفارشی ساخته شده است. اما تفاوت کد رنگ پیراهن با شورت محسوس نبود که در لباس اول به دلیل استفاده از پارچه های مختلف برای پیراهن و شورت تا حدودی محسوس است.

شماره اپراتور نیز به عنوان تنها گزینه موجود به رنگ سفید چاپ شده است. یکی از نکاتی که در لباس دوم این تیم جلب توجه کرد استفاده از جوراب سفید توسط اکثر بازیکنان و در کل برندهای مختلف بود که باعث دو رنگ شدن پاهای بازیکنان برای حفظ یکپارچگی پاتریوت شد. لباس های تیم، جوراب هایی را ارائه می دهند که قابلیت ذکر همرنگ را دارند.

(6 بهمن 1400 ساعت 18:16) لباس اول و دوم تیم فوتبال ایران در سال 2022 توسط ماجد رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه سفید با نوار گرافیکی مواج سبز و قرمز در جلوی پیراهن به نمایش گذاشته شده است. یک الگوی گرافیکی کم رنگ در قسمت بالای جلوی پیراهن، یک نوار سبز رنگ که روی شانه راست و یک نوار قرمز روی شانه چپ قرار گرفته است، دیده می شود.

روبان دور یقه و لبه آستین با رنگ پرچم ترکیب شده و در قسمت کناری نوار سبز کم رنگ را می بینید.

 

شورت سفید با خطوط قرمز رنگ پریده در پهلوها و جوراب های سفید ترکیب اولین لباس ایرانی در سال 2022 را کامل می کند.

 

پیراهن دوم تیم جدید ایران نیز همانند پیراهن اول به رنگ قرمز با جزئیات گرافیکی سبز و سفید به نمایش درآمده است که همراه با شورت و جوراب قرمز لباس دوم ایران در سال 2022 را تکمیل می کند.

نکاتی در مورد لباس جدید تیم ملی ایران

(8 بهمن 1392) تیم ملی برای اولین بار با لباس جدید در بازی با عراق به میدان رفت که منجر به صعود ایران به جام جهانی 2022 قطر شد. در زیر نکات مربوط به این لباس را بررسی می کنیم.

استفاده مکرر از رنگ پرچم در قسمت‌های مختلف یقه، آستین، شانه و پهلوها و همچنین نوار گرافیکی جلوی پیراهن، طراحی نسبتاً متراکمی را به همراه داشت. اما اینکه یک برنامه سفارشی در مدت زمان بسیار کوتاهی تهیه شده است، نکته امیدوارکننده ای است.

تفاوت رنگ پیراهن (سفید خالص) و شورت (استخوانی) از نکاتی که در عکس ها مشخص است. این فاصله مشخصا به دلیل استفاده از پارچه های مختلف است و به نظر نمی رسد حداقل در بازی بعدی مقابل امارات فرصتی برای تعویض شلوار (یا پیراهن) وجود داشته باشد.

یکی از نکات برجسته لباس جدید استفاده از لوگوی Union Texture بود که به ما کمک کرد بدون نگرانی از بازگشت نور به لباس از هر زاویه ای نگاه کنیم! البته به نظر می رسد که لوگوها با توجه به گزینه های موجود آماده شده اند و انتظار داریم در نسخه های بعدی لباس تیم کیفیت بالاتری داشته باشد.

نشان ماجد به رنگ مشکی استفاده می‌شد که در لباس‌های همه ورزش‌ها نیز کاربرد داشت، در حالی که در تیم زنان احمق قرمز بود.

استفاده مکرر از تصویر منتسب به ببر در لباس های جدید ثابت کرده است که این کالا از برند تولید کننده لباس نیست و یکی از مواردی است که فدراسیون در قالب یک فایل وکتور در اختیار تمامی تولیدکنندگان از جمله آنها قرار می دهد. . سفارش!

استفاده از خطوط راه راه مشابه لباس های قبلی نیز نشان داد که فدراسیون در این مورد تابع برند نیست و ورسا داده ها را به سلیقه مدیر خرید تیم ملی منتشر می کند.

تضاد رنگ زرد جوراب امیر عبدزاده دروازه بان تیم با ترکیب مشکی و طلایی پیراهن و شورت او از دیگر نکات قابل توجه در این بازی بود. در این میان، زهرا کودی، دروازه بان زنان ایران، همان پیراهن و شورت را پوشیده بود اما با جوراب مشکی، و این بیشتر منطقی بود.

تنوع و ایمنی لباس زیر یکی از نکات مثبت بازیکنان و سایر عوامل برای تیم ملی بود که امیدواریم حداقل تا پایان مسابقات مقدماتی جام جهانی بتوانیم با همین کیفیت آن را حفظ و مدیریت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید